HD VIDEO TUTORIALS & PDFS

500 + MĀCĪBU SESIJAS

Futbola treniņi

Yo-Yo Neregulāra un Izturības pārbaude

Par Yo-Yo testu sērija novērtēt indivīda spēju atkārtoti veikt intervālus ilgstošā laika periodā starpu vingrinājumu saistīta sportu. Izturības versija Šis tests ir paredzēts, lai pārbaudītu testa izvērtē spēlētāji aerobo izturību fitnesa.
Ir 2 augsta līmeņa formas Yo-Yo Test:

• Yo-Yo Intermitējošais Test
  • Yo-Yo Izturības tests (Ietver 5-10 sec atveseļošanās pārtraukums starp cīkstēšanās).

Ir arī divi līmeņi testa (Level 1 & 2), katram veidam katrai ir atšķirīgs izejas ātrumu un pieaugumu.

Salīdzinot rādītājus ar iepriekš minētajiem testēšanas proceedures nav viegli, jo plašu izmaiņām testēšanas formātā. Tomēr zemāk ir daži piemēri, jūs varētu izmantot.

Pētījumā 13-14 gadus veco spāņu futbolisti, yo-yo testa rezultāti svārstījās no 13.1 centrāli fullbacks līdz 14.46 plaša pussargu (novērtējums antropometriskie un fizioloģiskiem aspektiem 13-14 gadu vecs spāņu futbolisti, Juan Bautista Castilla Arroyo)
• Male augstākās klases futbola spēlētāji, spēlējot spēlēm visaugstākajā starptautiskajā līmenī, bija augstāks darbības līmenis attiecībā uz Yo-Yo IR1 testu (2420 m) nekā elites (2190 m) un sub-elite spēlētājiem (2030 m), kā arī mēreni apmācīti futbola spēlētāji (1810 m). (Iegūti no soccerfitness.com jūlija 07)
• Pētījums par sieviešu dāņu Premjerlīgas futbola spēlētāji atrada viņiem bija Yo-Yo intermitējošs izturības līmeni 2 (Yo-Yo IE2) veiktu 1,213 m +/- 90 m (n = 23). (No Krustrup, P, Zebis, M, Jensen, JM, un Mohr, M. Game izraisīta noguruma modeļus elites sieviešu futbols J Strength Cond Res 24 (2):. 437-441, 201).
• Futbola leģenda Kristine Lilly ilga 49 transportu par YYIRT (10 otrais periodi) septembrī 2010 gadu vecumā 39, nosakot rekordu par ASV Sieviešu nacionālajā izlasē.

Yo-Yo neregulāras Testi
Šis tests tika izstrādāts Dānijas futbola fiziologs Jens Bangsbo. Būtībā atkārtota 40m (2x20m) darbojas ar atgūt periodu in-starp. Par Yo-Yo neregulāras Testi ir līdzīgi pazīstams Beep Test. Tomēr, neregulāru testu dalībniekiem ir īss aktīvas pārtraukumu (5 un 10 sekundes par intermitējošs izturību un intermitējošs atpazīšanas testu, attiecīgi). Ir divas versijas katra Yo-Yo intermitējošs Test, Level 1 (iesācējiem) un līmeņa 2 (pieredzējušiem spēlētājiem). Zemāk ir lejupielādes Nike versiju šo testu.

Izturības versija (neregulāra Test)
Mark out trīs atsevišķas pozīcijas (izmantojot konusu / karogus), kā vienu virs diagrammas; 20 metri un 2.5 metrus atgūšana cilpa. Objekts sākas vai aiz vidus līnijas, un sāk darboties 20 m kad norādījis audio cd. Šis temats pagriežas un atgriežas sākuma punktā, ja par ko liecina ierakstītā pīkstiens. Ir aktīvs atveseļošanās pēc katra maršruta autobuss (un atpakaļ) periods 5 sekundes notiek kā spēlētāji pastaigas / jogs ap gala konusu atpakaļ sākuma stāvoklī (viduslīnija). Ja spēlētājs neveic to atpakaļ uz starta līnijas piešķirto laiku noteiktajā audio CD spēlētājs saņem brīdinājumu. Spēlētājs neiztur pārbaudi, ja tās nevar veikt turpmāko signāls (pīkstiens). Punkti ir reģistrēta un ir kopējais attālums zemes, uz testa pirms kļūmes gadījumā.

atgūšana versija
Šī versija ietver 5 skaitītājs atgūt gājienā / jog cilpu.

Yo-Yo Izturības tests
dāņu futbola fiziologs Jens Bangsbo Šis tests tika izstrādāts arī. Atkal ir divas versijas, Level 1 & 2 (a iesācējiem, gan pieredzējušiem līmenis). Viena līmeņa tests būtībā ir tāds pats tests kā pazīstams "Beep tests".
Izpildot no audio DC spēlētāji palaist uz priekšu un atpakaļ starp divām līnijām (norādīts ar konusi), mēģinot darbināt attālumu pirms signālu (pīkstiens) no CD. Temps soli pēc laika. Spēlētāji saņem brīdinājumu, ja tie nav pabeigt cīkstēšanās in piešķirto laiku. Level 2 tests sākas ar lielāku braukšanas ātrumu, un ir dažādi pieaugumus, kas ātrumu. Sportista rezultāts ir kopējais attālums, pirms viņi nespēja turēt līdzi ierakstu. Yo-Yo periodiska pārbaude parasti ilgst 6-20 minūtes līmeņa 1 un starp 2-10 minūtēm līmeņa 2.